Němé kino – Vintage Hollywood – Paparazzi

Cesta do doby, kdy obrazy a gesta mluvily hlasitěji než slova.

Chcete přenést své hosty v čase do éry zlatého Vintage Hollywoodu a němého filmu? Naše skupina hereckých pantomimů, kteří se převtělují do ikonických postav jako Charlie Chaplin, Buster Keaton, Marxové bratři a dokonce i paparazzi, zajistí vaší události jedinečnou atmosféru.

  • Živá scénografie: Od prvních okamžiků, kdy hosté překročí práh vaší události, budou uprostřed němého filmu. Naši umělci, dokonale odrážející styl a charakter éry, se stanou živou scénografií, přidávající kouzelný lesk každému místu.
  • Interakce s hosty: Vítejte ve světě, kde každý gesto a mimika má svůj význam. Naši mimové nejen vítají příchozí, ale také je zasvěcují do atmosféry události, vytvářejíce nezapomenutelné okamžiky.
  • Společné fotky a pamětní filmy: Chcete nesmrtelné vzpomínky? Naši umělci jsou mistři v pozování pro fotky a krátké filmy, vytvářející památky, které zastaví čas.
  • Krátké pantomimické vystoupení: Při čekání na jídlo naši herci zpříjemní čas hostům krátkými, ale zapamatovatelnými pantomimickými vystoupeními. To není jen zábava, ale také umělecká cesta do éry, kdy obrazy a gesta říkaly více než slova.

Naši mimové jsou více než obyčejní herci – jsou mostem spojujícím minulost s přítomností, přinášejícím úsměv a radost. Jejich přítomnost na vaší události zaručuje nezapomenutelné zážitky a okamžiky plné nostalgie po dřívějších letech slávy kinematografie. Pozvěte nás na společnou cestu časem, kde každé gesto a pohled se stane nezapomenutelným příběhem.

 

Paparazzi, Charlie Chaplin, Bracia Marx, Buster Keaton, Mimowie Mimello, Nieme kino

Kontakt